![](https://static.wixstatic.com/media/845a3d_e2a4a162095847d1a0986d06e99a3311~mv2_d_1830_1830_s_2.png/v1/fill/w_49,h_49,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/845a3d_e2a4a162095847d1a0986d06e99a3311~mv2_d_1830_1830_s_2.png)
Ο ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ SUPER 3 ανακοινώνει ότι την Παρασκευή 2/2 μετά τις 19:00 θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια των καινούριων γραφείων της συνδεσμαρας μας που βρίσκονται πίσω απ’ την θρυλική ΘΥΡΑ 3 στην οδό Παπαδόπουλου με Λευκωσίας.
Επίσης θα γίνει και η κοπή της πίτας του συνδέσμου μας. Καλεσμένος είναι ΟΛΟΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΗΣ ΑΡΕΙΑΝΑΡΑΣ ΜΑΣ για να γουστάρουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ σε μια άκρως κιτρινόμαυρη βραδιά.
ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ SUPER 3